Marki samochodowe co roku wypuszczają na rynek wiele motoryzacyjnych nowości. Premiera Audi A4 jest zaplanowana jeszcze w 2021 roku. Auto będzie przyciągało wzrok elegancko-sportową linią oraz bogatym wyposażeniem. Czym będzie wyróżniać się na drogach nowy luksusowy model Audi A4 Limousine? 

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/audi-a4-2021/

Audi A4 Limousine – sedan premium

Luksusowy, dynamiczny, elegancki – premierowy Audi A4 to samochód z dużą klasą. Model z 2021 roku dobrze wyposażona limuzyna. Zawarte w nim nowoczesne technologie tworzą z niego stylowe auto przyszłości. Na wyróżnienie zasługują między innymi zaawansowany technologicznie cyfrowy cockpit, innowacyjny 12-woltowy system hybrydowy czy napęd na każde koło nawet w podstawowych wariantach Audi. 

Audi A4 Limousine – udogodnienia

W modelu Audi z 2021 roku premierowo można znaleźć bezprzewodową funkcję Apple CarPlay umożliwiający bezpieczne korzystanie z telefonu iPhone podczas jazdy samochodem. Komfort jazdy podczas długich tras może zapewnić także zsynchronizowany transponder służący do opłaty płatnych dróg. Podstawowe wyposażenie premium Audi A4 zawiera czujniki parkowania z obu stron auta oraz podgrzewaną kierownicę. Standard samochodu z dopiskiem Plus jest wzbogacony w kamery 360, asystenta utrzymywania pasa ruchu oraz tempomat. Natomiast najlepiej wyposażony model posiada podgrzewane tylne siedzenia. 

Audi A4 Limousine – napęd

Audi A4 jest bardzo wydajnym samochodem. Można go zakupić w kilku mocach silnika do wyboru –  silniki benzynowe 2,0 TFSI o mocach 150 KM, 190 KM i 245 KM oraz silniki wysokoprężne 2,0 TDI o mocach 136 KM, 163 KM i 190 KM. Każdy z nich jest napędzany 4-cylindrowym systemem hybrydowym bazującym na 12-woltowej sieci pokładowej, który pomaga między innymi obniżyć zużycie paliwa podczas jazdy. Audi A4 prowadzi się bardzo komfortowo. Podczas jazdy odczuwa się dużą kontrolę ruchów i nienaganną przyczepność do drogi. 

Zobacz także: http://www.chilichilly.pl/gry-smartfon-warte-uwagi/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here