Co warto wiedzieć o marce Balticus?

0
994

Obserwowany od kilku lat, prawdziwy renesans klasycznych zegarków na rękę, przyczynił się do powstania wielu nowych marek, które chcąc wyróżnić się na tle konkurencji, oferują sprzęt o coraz lepszej jakości wykonania i niezwykle oryginalnym designie. Doskonałym tego przykładem jest polska marka Balticus, której specjalnością są nowoczesne zegarki męskie i damskich o klasycznej linii, inspirowane morzem i jego unikalną przyrodą.

Nowoczesność w klasycznym wydaniu

Umiejętne połączenie klasycznego wzornictwa i nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że oryginalne zegarki Balticus, z powodzeniem mogą rywalizować ze sprzętem znanych europejskich i światowych producentów. Ich dużym atutem są niezawodne w działaniu mechanizmy napędowe. W sprzedaży znajdziesz zegarki tej firmy z tradycyjnym mechanizmem kwarcowym, do których działania potrzebna jest niewielka bateria (trzeba ją co pewien czas wymieniać) oraz nowoczesne, w zasadzie bezobsługowe zegarki z mechanizmem automatycznym, które nakręcają się samoczynnie przez naturalne ruchy nadgarstka. Taki zegarek wystarczy nosić na ręce, by samoczynnie się nakręcał – nie trzeba go regulować czy wymieniać baterii. Rozwiązania tego typu stają się coraz bardziej popularne, ale zwykle spotyka się je w droższych modelach zegarków oferowanych przez największych światowych producentów. Co warte podkreślenia, eleganckie wersje zegarków Balticus z mechanizmem automatycznym znajdują się w finansowym zasięgu szerokiego grona odbiorców.

Wytrzymałość i eleganckie wykończenie

Marka Balticus stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne, jednocześnie dbając o najlepszą jakość materiałów, z jakich produkowane są ich zegarki. Dla przykładu wskazówkowa tarcza w zegarkach tej polskiej marki zabezpieczona jest wytrzymałym szkłem szafirowym, które charakteryzuje się wyższym poziomem twardości niż tradycyjne szkło mineralne – wciąż dość powszechnie stosowane jest w znacznie droższych zegarkach wielu znanych producentów. Firma Balticus chętnie sięga również po mniej standardowe materiały. Do produkcji kopert wykorzystuje nie tylko wytrzymałą stal, ale i niezwykle elegancki brąz.

Jeśli szukasz modnego zegarka na rękę o klasycznej linii, oryginalnym wykończeniu i doskonałej jakości wykonania, sprzęt polskiej marki Balticus powinien zwrócić Twoją szczególną uwagę. Zegarki tej firmy wyróżnia nie tylko stylowa elegancja, ale i nowoczesność, zarówno w podejściu do materiałów, jak i technologii odpowiadających za bezpieczeństwo, niezawodność działania i wygodę codziennego użytkowania zegarków.

Artykuł powstał we współpracy z www.demus-zegarki.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here