Wszystkich zarówno stałych jak i nowych klientów miło jest nam poinformować, że z uwagi na lawinowo wzrastające zainteresowanie naszą ofertą naturalnych włosów pozwalających na zauważalne zwiększenie objętości włosów, jak również zagęszczenie ich bez konieczności poddawania się inwazyjnemu zabiegowi transplantacji, postanowiliśmy jeszcze bardziej rozszerzyć nasze portfolio, wzbogacając je o wyroby powstające na bazie włosów naturalnych indyjskich pochodzących z zaufanych źródeł oraz od najlepszych dostawców tego typu surowców.

Czym charakteryzuje się ta odmiana włosa naturalnego? Przede wszystkim zaskarbiła sobie ona uznanie wśród konsumentów z uwagi na fakt, iż produkt z nich wykonany jest bardzo mocny, odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i uszkodzeń mechanicznych, a mimo wszystkich tych cech – także bardzo przyjemny w dotyku. Należy jednak pamiętać, że pomimo, iż włosy indyjskie są zbliżone pod względem jakości do ich odpowiedników europejskich czy słowiańskich, to charakteryzują się one zauważalnie większą grubością, przez co w przypadku osób o cieńszych i osłabionych na skutek nieprawidłowej diety czy chorób włosach, doczepki wykonane z tego właśnie materiału mogą nie spełniać pokładanych w nich nadziei i wyglądać nienaturalnie. Przed zakupem produktu zagęszczającego włosy z indyjskiej odmiany pukli warto zasięgnąć porady eksperta, który podpowie, czy będą one w naszym przypadku odpowiednim rozwiązaniem, a jeżeli nie – na jaki typ pasemek powinniśmy się zdecydować.

Włosy naturalne indyjskie zarówno po ścięciu jak i przed nim poddawane jest zabiegom konserwacyjnym oraz pielęgnacyjnym z wykorzystaniem specjalistycznych środków chemicznych. Co więcej, na życzenie klienta pasemka mogą zostać pofarbowane na jeden z wybranych przez konsumenta odcieni, jako że doskonale nadają się one do stylizacji bardziej zdecydowanych, gdzie motywem przewodnim nie ma być tradycyjne podejście do fryzury, a jego całkowite przeciwieństwo – kreatywność, niezwykłość i nieszablonowość. Warto wiedzieć, że w sytuacji, gdy po kilku lub kilkunastu miesiącach noszenia doczepek wykonanych z opisywanego surowca jego kolor się nam znudzi lub też zapragniemy poeksperymentować ze własnym wyglądem, możemy zgłosić się do profesjonalnego zakładu fryzjerskiego lub sklepu perukarskiego Rokoko z prośbą o przefarbowanie wyrobu i nadanie mu żywszych, bardziej niezwykłych oraz przyciągających oko barw. Specyfika włosia sprawia, że po przeprowadzeniu takiego zabiegu poszczególne pasma nie ulegną nadmiernemu osłabieniu, wysuszeniu, czy też zmierzwieniu – doczepki wyglądać będą jak nowe, prezentować będą się wręcz doskonale, a jedyną kwestią odróżniającą je od zakupionego kilkanaście tygodni wcześniej będzie ich nowy, nietypowy kolor.

Kolejnym z powodów, dla którego postanowiliśmy wzbogacić asortyment dostępnych w naszym salonie produktów o wyroby powstające na bazie włosia indyjskiego jest fakt, iż oferują one konsumentom wręcz niebywały stosunek ceny do jakości. Nie tylko bowiem są one relatywnie tanie, szczególnie jeżeli porównamy je z ich alternatywą z górnej półki wykonaną z włosa słowiańskiego, ale także przy prawidłowej pielęgnacji są one w stanie służyć nam nawet do dwunastu miesięcy (i to przy regularnym użytkowaniu), a więc można powiedzieć, że są one produktem dla osób wymagających i jednocześnie niedysponujących zbyt dużym budżetem. Jeżeli chcieliby się Państwo przekonać o szerokim asortymencie jakim dysponujemy, a dodatkowo wraz z ekspertami określić jaki produkt byłby dla Państwa najodpowiedniejszy i najlepiej wpasowałby się w Państwa oczekiwania, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami lub też – do osobistych odwiedzin w naszych progach. Gwarantujemy, że zostaną Państwo przyjęci w sposób profesjonalny i niemalże przyjacielski, a dodatkowo wszelkie Państwa obawy oraz wątpliwości zostaną w mgnieniu oka rozwiane!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here