Wybierz najlepszą ofertę – złoty łańcuszek celebrytka na celowniku

0
1278

Nikt nie lubi przepłacać i nie ma w tym nic dziwnego. Chociaż osoby bogate mówią, że nie muszą patrzeć na cenę, to zawsze jednak znajdziemy produkty, które będą budzić w nich zupełnie inne emocje. Dla większości osób jest to biżuteria, zwłaszcza jeśli jest wykonana z wartościowych i drogich surowców – świetnym przykładem jest między innymi złoty łańcuszek celebrytka, ponieważ jest to lekki, niewielki i bardzo subtelny produkt, który jest genialny w swojej prostocie, jednak może on kosztować znacznie więcej od cięższych i grubszych kolegów.

Dlaczego tak się dzieje? Gdzie pojawia się różnica? Odpowiadamy na to pytania, by każdy z Was wiedział, gdzie i jakich produktów szukać podczas zakupu – złoty łańcuszek celebrytka to w końcu bardzo modny pomysł na prezent, zwłaszcza dla młodej osoby, która zawsze chce pochwalić się przed znajomymi wyposażeniem z pierwszych stron gazet i portali.

Liczy się także marka

Kupując biżuterię na wysepce w centrum handlowym, czasem możecie spotkać produkty tańsze o 50% ceny w markowych placówkach. Jakość także bywa podobna, więc skąd różnica w cenie? Czasem wystarczy spojrzeć na formę obsługi klienta, zapakowanie i dodatki – karteczka z podziękowaniami lub pudełko ozdobne z logiem firmy, wygląda znacznie lepiej, niż pudełko prezentowe o wartości 3 złotych z hurtowni, które nie zrobi wrażenia na osobie obdarowywanej.

Czasem różnica może leżeć po stronie wagi – złoty łańcuszek celebrytka to raczej niewielki i subtelny dodatek, więc tutaj jest to najmniej istotna kwestia, jednak sam fakt popularności, automatycznie winduje cenę do bardzo wysokiego poziomu.

Czy lepiej przez internet?

Wielokrotnie możemy zauważyć, że oferta jednej marki w sklepie internetowym, różni się od tej, którą otrzymujemy w placówkach stacjonarnych. Czy zastanawialiście się kiedyś, czemu tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta! Sieciówki mogą uniknąć wtedy zbędnego zamieszania podczas zakupów, zwrotów i ewentualnych reklamacji. Jeśli zamówicie taki produkt, jak złoty łańcuszek celebrytka w sieci, jednak odbierzecie go w sklepie stacjonarnym, gdyż nie było go wcześniej na stanie, to jest to zakup sfinalizowany w placówce i możecie nie otrzymać możliwości zwrotu. Wybierając jednak opcję dostawy do domu, klient otrzymuje możliwość zwrotu do 14 dni od momentu odebrania zakupu – haczyk jednak może być taki, że koniecznie musi odesłać produkt do magazynu na własny koszt i nie może odnieść produktu do sklepu, gdyż był do zakup internetowy. Taka procedura bardzo skutecznie zniechęca klientów do zwrotów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here