Ostatnie dni to zmiana pogody i coraz więcej słońca, na które czekamy od listopada. Ludzie chodzą już więc coraz mniej odziani i powoli wkraczamy w okres, w którym będzie można podziwiać figury pięknych kobiet, oraz ładnie ubranych i zadbanych ludzi. Wiosną moda budzi się ze snu zimowego i każdy stara się o to, by wyglądać lepiej i czuć się swobodnie w swoim ciele. Również i ja wraz z moimi najbliższymi kolegami z pracy, staram się nie zostać w tyle i dorównać wszelkim trendom mody, które pojawiają się na każdym kroku. Staramy się iść z nimi za pan brat, tak by żadna nowość nie umknęła naszej uwadze. Wszak człowiek nie zawsze będzie młody.

Jesteśmy bowiem zdania, że póki ciało młode i zdrowe, a dusza czysta i nieskalana wieloma problemami i zmartwieniami, to trzeba jak najbardziej korzystać z życia i cieszyć się nim po wieloma względami. Modna męska fryzura, to jeden z aspektów schludnego i dobrego wyglądu, szczególnie u mężczyzn. Moda na ładny fryz, jak to się mawia kolokwialnie, powstała już kilka lat temu i mam osobiste wrażenie, że zatoczyła trochę koło. Kilkadziesiąt lat temu fryzury były bowiem bardzo podobne, lecz nie były tak dopracowane i zadbane jak obecnie. Teraz prawie każdy zakład fryzjerski oferuje nam bardzo modne i bezpieczne strzyżenie, które sprawia niesamowity efekt wizualny. Jest jednak kilka ale, o których postaram się napisać.

Oczywiście bardzo ważne jest to, by nasze włosy były zdrowe i zadbane. Z tak zwanego siana na głowie, nie uda nam się zrobić zbyt wiele i będziemy musieli pogodzić się z tym, że nasze włosy nie będą się nas słuchać. Tak ma kilku moich znajomych i chociaż starają się używać odżywek i dobrych szamponów, to nie zawsze im to wychodzi i nie mogą doprowadzić swoich włosów do takiego stanu, by być z nich mocno zadowolonym. Wiele zależy też od tego, jakie mamy geny i jak obciążeni nimi jesteśmy. Jeśli Twoi rodzice przez całe życie odżywiali się dobrze, uprawiali sport i mocno o siebie dbali, to masz duże szanse, na to by żyć dłużej, oraz czuć się i wyglądać lepiej. Jeśli jednak prowadzili frywolny tryb życia i pozwalali sobie na dużo używek, to jest szansa, że Twoje zdrowie będzie troszkę gorsze.

Nie jest to jednak zawsze uwarunkowane genami i bardzo często wystarczy, byśmy zmienili tylko swój tryb życia i potraktowali nasze zdrowie na poważnie. Wtedy mamy ogromną szansę, że nasze zdrowie wyjdzie na prostą, a my zobaczymy na głowie ład i lśniące włosy. Musimy używać z pewnością wielu odżywek i szamponów z najwyższej półki. One nie zawsze dadzą nam efekt od razu, ale gdy zachowamy cierpliwość, to jest duża szansa, że z pomocą czasu przyniesie to w końcu zamierzone efekty. Reasumując, obecnie bardzo łatwo zrobić sobie z pomocą dobrego fryzjera modną fryzurę, dużo zależy jednak od nas samych i od tego, jak wygląda nasz tryb życia. Duże znaczenie ma także stres, od którego ludziom wypadają łatwo włosy i szybciej się łysieje. Musimy się go więc wystrzegać i postarać jak najmniej emocjonować w niepotrzebnych sytuacjach.

www.silvanspa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here