Zakupy przez internet robię bardzo często i przez bardzo długi czas, przeszło już prawie pięć lat. Jest to dla mnie bardzo korzystna alternatywa ponieważ cierpię na chroniczny brak czasu z powodu natłoku zajęć i pracy. Zawodowo zajmuję się architekturą wnętrz i prawie osiemdziesiąt procent swojego czasu spędzam u klientów na omawianiu szczegółów związanych z urządzeniem ich domu.
Przez internet zamawiam nawet artykuły spożywcze, bo gdybym tego nie robił to wiecznie miałbym braki w lodówce i ciągle chodziłbym głodny.
Ostatnio po kolejnej udanej transakcji i po podpisaniu umowy na duży projekt aranżacji wili pod Warszawą, postanowiłem sobie w ramach świętowania sprezentować prezent. Odkąd zacząłem pracować i zarabiać dostatecznie dobre pieniądze, żeby mnie było na to stać, chciałem sobie kupić złoty zegarek, jednak gdy już miałem kliknąć opcję kup, wymyślałem inną rzecz która mi się bardziej przyda a która nie była by tylko zachcianką. I tak moje marzenie uciekało mi przez parę lat.
I nareszcie odważyłem się i w końcu kupiłem. Zapłaciłem jak zawsze przelewem i wybrałem opcję dostawy. Spodziewałem się dostawy na drugi dzień no może najpóźniej w ciągu dwóch dni.
I tak minęło te dwa dni, później trzy i cztery w końcu nie wytrzymałem i skontaktowałem się z firmą u której dokonałem zakupu.
Jak mnie poinformował konsultant w firmie nie otrzymali zapłaty i że jeszcze dzień będą czekać i anulują moje zamówienie. Mi oczywiście poziom zdenerwowania nagle skoczył o dziewięćdziesiąt procent, bo to nie był tani zegarek. Informuję mężczyznę, że płatność dokonałem cztery dni temu i pytam się go ile trwa zaksięgowanie przelewu u nich w banku. Mężczyzna polecił sprawdzić historię przelewów, bo on nie jest w stanie nic zrobić.
Zdenerwowany zadzwoniłem do swojego banku, że mam jakieś problemy z płatnościami, jak się w końcu okazało wszelkie płatności jakie robiłem owego dnia w którym dokonałem zakupu zegarka zostały anulowane przez problemy techniczne bankowości internetowej i że naprawiają usterkę. Kamień mi z serca spadł, że moje pieniądze nie poszły gdzieś w przestworza i że nie będę miał ani pieniędzy ani zegarka.

www.inwestycjawkadry.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here