Dziewczynki również noszą sukienki, a najbardziej lubią gdy przypominają te, które nosi ich mama. Czują się wówczas bardzo dorosłe i jak małe kobietki! Jak dobrać odpowiednią sukienkę dla swojej córki? Czym się kierować przy wyborze kreacji? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/sukienki-wizytowe-dla-dziewczynek-jak-wybrac-kreacje-dla-corki/

Pierwsze sukienki

Dziewczynki noszą sukienki już bardzo wcześnie, gdyż rodzicie oraz dziadkowie im kompletują sukieneczki do garderoby. Nawet bobas wygląda bardzo uroczo w malutkiej sukieneczce! Sukienka to doskonały strój dla małego dziecka, a także dla starszej córeczki. Czy twoja córka już taką posiada?

W dziewczęcych sukieneczkach królują zazwyczaj ciekawe wzorki i kolory. To one mają zachęcić dziewczynki do noszenia sukieneczek. Można również poszukać modelu prostszego, który jest w ulubionym kolorze twojej córeczki.

Pierwsze sukienki z pewnością powinny być wykonane z bawełny lub innego delikatnego materiału, który nie podrażni skóry dziewczynki. Możesz również rozważyć model zapinany na szelki. To świetny pomysł na ubranie codzienne do przedszkola lub do szkoły.

Sukienka dla córeczki

Sukienka dla twojej córeczki powinna się jej podobać! Nie zmuszaj jej do noszenia czegoś, co będzie robiła niechętnie a także z ogromną przykrością. Lepiej poszukajcie dla córeczki odpowiedniego modelu sukienki, którego noszenie na co dzień lub od święta sprawi jej radość.

Możesz nawet, jeśli potrafisz szyć, uszyć dla Was ten sam model sukienki, lecz jeden w rozmiarze twoim a drugi dla twojej córeczki. Będziecie wówczas wyglądały rewelacyjnie na różnych okolicznościach! A i twoja córeczka będzie się z pewnością cieszyć, że wygląda jak swoja mama!

Innym pomysłem na sukieneczki dla córki jest zakupienie małej czegoś, co noszą jej rówieśniczki, może widziała gdzieś u kogoś coś, co się jej spodobało? Poszukajcie również czegoś w Internecie w ofertach sklepów z ubraniami dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że na pewno coś wam wpadnie w oko!

Przeczytaj też: http://www.chilichilly.pl/sukienki-wesele-kupic/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here