Witam wszystkich chłopaków. Pewnie niektórzy poczują się urażeni, że postanowiłam napisać taki post, ale niestety, jest wam to potrzebne, niektórzy z tego skorzystają i obiecuje będą wygrani, a niektórzy przejdą nad tematem obojętnie.
Postanowiłam Wam chłopcy stworzyć przewodnik jak poderwać dziewczyne, ponieważ już miałam tego powyżej uszu jak co poniektórzy z was (którzy uważają się za mega seksownych facetów), podchodzi do tematu podrywu. Nie do wszystkich chyba dotarło, że epoka kamienia łupanego już dawno minęła i że podryw nie działa na zasadzie za „włosy i do jaskini”. O kobietę trzeba się trochę postarać i trochę „za nią pochodzić”.
Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy starają się wglądać lepiej od nich już nie wspomnę o tym, że spędzałby w łazience przed lustrem więcej czasu od niej. Elegancki i zadbany facet jest seksowny, ale nie mówię tu o mężczyźnie, który chodzi na solarium ma zrobione paznokcie, wymalowane usta i podkład na twarzy (to już zdecydowanie przesada).
Żeby poderwać dziewczynę, pamiętajcie chłopcy patrzcie jej w oczy (a nie dekolt czy pupę), bo jak wiadomo „oczy zwierciadłem duszy”, możecie się z nich dużo dowiedzieć, a przy okazji zyskać dodatkowe punkty u potencjalnej partnerki. Pamiętajcie o otwieraniu przed kobietą drzwi, (niestety ale wielu o tym zapomina) i o odsunięciu jej krzesła przy stoliku, to kobieta zawsze powinna pierwsza usiąść.
Jeżeli chcecie na niej zrobić dobre wrażenie, pamiętajcie o kwiatach, nieważne jakie czy róże czy tulipany, kobietę cieszy każdy kwiat nawet polny, bo prawda jest taka że liczy się gest.
Nie mówcie tylko o sobie bo wyjdziecie na egoistów i na osobę samolubną. I najważniejsze nie starajcie się wymusić na kobiecie pocałunku, nie każda pierwsza randka musi się skończyć całusem, Niech wszystko co się dzieje będzie spontaniczne.
I pamiętajcie, żeby odprowadzić partnerkę do domu, auta, bądź na przystanek, bo prawda jest taka że nie jest fajnie po spędzonym wieczorze z mężczyzną iść samemu do domu.
Mam nadzieje, że skorzystacie z moich rad, ja osobiście życzę Wam sukcesów na polu podrywu.

www.stazmalzenski.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here